Салон

Пілінг обличчя

Пілінг обличчя

Пілінг (чистка обличчя) – це процедура видалення поверхневих шарів епітелію шкіри за допомогою різних механічних, хімічних та фізичних методів. Походить від англійського слова "to peel" - знімати кірку, очищати.

  • Мікродермабразія кислотний ультразвуковий
  • Класична дермабразія ферментний лазерний
  • Механічний

    Включає кисаж, вакуум-пілінг та мікродермабразію.

    >

    Методика за допомогою якої після розпарювання шкіри обличчя можна очистити її від відмерлих клітин – кисаж. Здійснюється за допомогою щіток, що обертаються, з натуральної щетини. За допомогою цієї процедури не тільки видаляється омертвілий епідерміс, а й покращується обмін речовин та кровопостачання. Можна застосовувати при кожному косметичному чищенні обличчя, тобто досить часто.

    Вакуумний пілінг – викликає часткове відшарування верхнього шару епідермісу, розкриває пори, сприяє посиленню кровообігу. Відмерлі поверхневі шари епідермісу відлущуються, а злущений епідерміс всмоктується вакуумом. Процедура не травматична і не потребує відновлювального періоду.

    Мікрошліфування – виконується впливом на шкіру оксиду алюмінію. Спеціальна насадка, що подає оксид алюмінію, впливає таким чином, що поверхневі шари епідермісу, що відмерли, відлущуються, а злущений епідерміс всмоктується вакуумом. Одночасно відбувається стимулювання росту молодих клітин шкіри та досягається ефект лімфодренування. В результаті курсу процедур шкіра стає рівною і гладкою, усуваються дрібні зморшки і нерівності.

    Щоб активізувати процес регенерації на ділянках, що зазнали впливу, можна використовувати зміцнюючі креми і сироватки, що містять кремній, вітамін С, цинк і гінко білоба.

    Фізичний пілінг

    Ультразвуковий пілінг – застосовується як омолоджуюча процедура. Процес відбувається з допомогою генератора ультразвукових хвиль. Знімаються омертвілі клітини, шкіра омолоджується, стає більш м"якою та гладкою. Рекомендується проводити процедуру, коли шкіра зневоднена, після процедури також необхідне інтенсивне зволоження.

    Шліфування лазером – методика за допомогою якої під впливом лазерного променя «спалюється» верхній шар епідермісу. Усуваються пігментні плями, дрібні та середні зморшки, наслідки висипу вугрів. Однак, процедура вимагає перебування у стаціонарі, знеболювання та відновлювальний період тривають близько місяця. На сьогоднішній день існують більш ефективні методики не травматичні, і не потребують відновлювального періоду в стаціонарі, такі як фотоомолодження. Це відбувається завдяки наявності у пілінгових кремах фруктових кислот. Кислоти - засоби для хімічного пілінгу: гліколева (хімічна назва - альфа-гідроксикислоти) - АНА, фруктові: молочна, яблучна, винна, лимонна. Деякі пілінги містять ферменти, найчастіше в сучасній косметології використовуються ферменти, що видобуваються з фруктів, наприклад папайї або ківі. , вульгарних вуграх.

  • У 20-30 років усунення постугрових плям і рубців, лікування надмірно жирної або пересушеної шкіри, усунення пігментацій, судинних утворень, татуювань. Пілінг не замінимо, якщо Ви хочете усунути вікові пігментні плями, судинні утворення та постугрові рубці. /li>
  • Після 40-50 років – боротьба з віковими змінами у шкірі.
  • Пілінг та косметика, які допоможуть Вашій шкірі підбирається у кожному конкретному випадку індивідуально дерматологом-косметологом після консультації.

    Пілінги поділяються на види по глибині: поверхневий, серединний, глибокий.

    Поверхневий пілінг – процедура, яку можна проводити без відриву від повсякденного життя, яка не вимагає. відновлювального періоду. Склад наноситься на попередньо очищену шкіру. Слабкі розчини кислот рівномірно відлущують шари епідермісу, викликаючи прискорений синтез колагену, підвищуючи еластичність та тонус шкіри. Шкіра стає гладкою, свіжою, еластичною, набуває рівного кольору, йдуть дрібні зморшки.

    Середній TСA-пілінг. Йдуть дрібні зморшки, шрами та рубці. Використовується не тільки для омолодження шкіри обличчя, але і на шиї, в ділянці декольте, тильній поверхні рук. Трихлороцтова кислота - володіє низькою молекулярною масою і глибоко проникає вглиб епідермісу. Виявляє додатково відбілюючий та бактерицидний ефекти. Серединний пілінг потребує відновлювального періоду. Потрібно від 1 до 3 сеансів з перервою в 1-2 місяці.

    Для глибокого хімічного пілінгу (хімічний пілінг обличчя) використовується карболова кислота, або фенол. Має найбільш глибоке проникнення, надає кращий ефект навіть при глибоких мімічних зморшках у літньому віці. Фенол надзвичайно токсичний та небезпечний для організму. Проводиться процедура за умов стаціонару. Відновлювальний період близько місяця. Процедура вимагає анестезії у зв"язку з хворобливістю, також високий ризик виникнення рубців. Хімічний пілінг складається з трьох етапів: підготовка до пілінгу, сам пілінг, догляд після пілінгу. Догляд після пілінгу полягає у застосуванні засобів, що захищають шкіру від УФ променів і стимулюють прискорення регенерацію епітелію, а також профілактику розвитку небажаних мікроскопічних структурних змін у шкірі та небажаних ефектів.

    Хімічний пілінг особи протипоказаний: під час сонячної активності, при будь-яких новоутвореннях, «бородавках», видимих ушкодженнях шкіри, підвищеної чутливості шкіри, алергії на препарати, що використовуються для пілінгу, у період загострення акне, схильності до утворення келоїдних рубців, гірсутизму. Найкращий час для проведення пілінгу, чищення обличчя осінь – початок весни, у цей час немає сонячної активності.

    Пилинг лица